PRZEWODNICTWO WYSOKOGÓRSKIE

Przewodnictwo wysokogórskie jest zasadniczą częścią mojej pracy zawodowej. Moja oferta jest bogata. Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz uzgodnić szczegóły i zapytać o cenę – nie wahaj się. Zadzwoń lub napisz. Zapraszam!
691 848 628
 
Wielka Korona Tatr
to wspaniały tatrzański cel. Zdobycie całej kolekcji często rozkłada się na kilka lat. Każdy ze szczytów można zdobyć drogą normalną lub wybrać inną – trudniejszą czy piękniejszą. Latem, szczyty z tej listy są moim najczęstszym miejscem pracy.
 
Tatrzańskie turnie i granie
Są wśród nich Mnich i Zadni Mnich, Żabi Koń, Kościółek, Igła w Osterwie czy Grań Kościelców. Ich zdobycie często zajmuje mniej czasu niż WKT, ale bywa trudniejsze technicznie.
 
Skialpinizm
To mój ukochany sposób bycia w górach. Zapraszam na trudne zjazdy połączone z zimowym wspinaniem, długie trawersy Tatr, szkolenie od podstaw do najwyższego poziomu.
 
Wspinanie
W Tatrach jest w czym wybierać. Drogi krótkie i trudne, łatwe i długie, zimowe i letnie. Do każdej pory roku i dla każdego turysty z doświadczeniem można wskazać ciekawą propozycję. Każdy z przewodników ma swoje ulubione cele. Dla mnie przez wiele sezonów były to południowa ściana Kieżmarskiego Szczytu i zachodnia ściana Kościelca. Zapraszam.